Współpraca

Gdzie działamy?

Potrzebujesz porady projektanta? Interesuje Cię kompleksowe projektowanie wnętrz? Śląsk i Małopolska to główne obszary działalności naszego biura. Ze względu na lokalizację, możemy bez większych przeszkód nadzorować prace wykończeniowe na terenie wymienionych województw.

Bezpłatna wizyta projektanta

Zapraszamy do umówienia się na bezpłatną wizytę . Podczas wspólnej rozmowy, poznamy Państwa plany i potrzeby. Dzięki pozyskanym podczas spotkania informacjom, stworzymy najbardziej optymalną i zadowalającą dla Państwa ofertę współpracy. Wizyta projektanta jest bezpłatna i niezobowiązująca.
Porada architekta
Usługę doradztwa w zakresie aranżacji wnętrz kierujemy do tych z Państwa, którzy stosunkowo niewielkim kosztem chcą odświeżyć istniejące wnętrze, albo potrzebują jedynie kilku porad. Spotkanie może odbyć się u Państwa bezpośrednio lub w naszym biurze.
Projekt koncepcyjny

Po pierwszym spotkaniu, ustaleniu potrzeb, preferencji oraz oczekiwań klienta, przystępujemy do opracowania 2-3 wariantów rzutów funkcjonalnych, wraz z krótką charakterystyką materiałów wykończeniowych. Na tym etapie dyskutujemy nad przedstawionymi rzutami, starając się wybrać najbardziej optymalną wersję lub dokonujemy połączenia wszystkich z nich, wybierając najbardziej zadowalające opcje.

Nadzór nad projektem

Po przeanalizowaniu i wybraniu najbardziej optymalnej koncepcji, realizujemy projekt wykonawczy, na który składają się rzuty projektowanych pomieszczeń z wymiarami, specyfikacje materiałowe i kolorystyczne oraz rysunki trójwymiarowe (3d). Projekt wykonawczy zawiera także jedną wizytę na miejscu inwestycji w trakcie trwania prac remontowo-budowlanych, oraz jedną wizytę w sklepach branżowych.

Projekt wykonawczy z nadzorem inwestorskim

Tę usługę kierujemy do osób, które nie mają czasu lub możliwości aby dopilnować prawidłowego przebiegu remontu oraz realizacji zaprojektowanej aranżacji. Po wykonaniu i przekazaniu w Państwa ręce projektu zadbamy, by został on sprawnie i prawidłowo zrealizowany we wnętrzu.

Wizyta w sklepach

Dodatkowo, poza wykonanym projektem, zapraszamy na wspólną wizytę w sklepach branżowych, podczas których przedstawiamy Państwu oraz razem omówimy dobrane przez nas materiały wykończeniowe.

Kontakt

Tel. Kom.: +48 535 300 862
E-mail: biuro@projecthouse.com.pl

Znajdziesz nas również na:

Call Now ButtonZadzwoń